КАФЕДРА ФІЗІОЛОГІЇ І ПАТОФІЗІОЛОГІЇ ПРОДОВЖУЄ АКТИВНО СПІВПРАЦЮВАТИ ЗІ ШКОЛЯРАМИ

23 квітня кафедра фізіології і патофізіології з курсом медичної біології гостинно вітала школярів 8-х, 10-х та 11-х класів Комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №25.

Цього разу доцент кафедри Антоніна БЄСЄДІНА познайомила учнів з історією та науковим потенціалом кафедри, також підготувала для учнів лекцію та практичну роботу з цікавої паразитології.

Присутні отримали інформацію про величезний науковий та освітній потенціал ННМІ та кафедри; про досягнення викладацького колективу кафедри; про міжнародну та грантову діяльність університету; про насичене різноманітними подіями студентське навчання та дозвілля.

Учні мали змогу познайомитися з найнебезпечнішими та найпоширенішими паразитами нашої місцевості; побачили, який вигляд мають ці паразити, як вони пристосовуються до умов існування;дізналися багато цікавого про ці небезпечні та корисні створіння.

Учням сподобалося, і вони з зацікавленням ставили багато запитань лекторці, яка давала корисні поради з діагностики, профілактики та лікування гельмінтозів.

Школярів запрошено на навчання до НН Медичного інституту.