ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД НА КАФЕДРІ

Талант наших студентів стає сьогодні запорукою інтелектуального розвитку країни та є сприятливим фактором національного престижу. Всеукраїнські олімпіади — це визнання обдарувань молоді: їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної та творчої діяльності.

Олімпіада з МЕДИЧНОЇ БІОЛОГІЇ проводилася в чотири етапи.

На першому та другому етапах оцінювалися теоретичні знання шляхом комп’ютерного тестування з питань Державного ліцензійного іспиту «Крок-1» та питань більш складних другого рівня.

Третій етап – це письмові відповіді на складні завдання. І, останній, четвертий – це практичне завдання: розпізнавання препаратів.

До складу журі ввійшли: Бєсєдіна А.А., Гарбузова В.Ю. та Левченко З.М.

Переможцями олімпіади стали студентки:

ІІ місце – Сумцова Сніжанна (МЦм-301 гр.);

ІІІ місце – Кобилецька Анна (МЦм-302 гр.) та Завгородня Катерина (МЦм-301 гр.).

Переможці отримали грамоти.

Олімпіада з ПАТОФІЗІОЛОГІЇ проходила у два етапи.

На першому етапі оцінювались теоретичні знання студентів шляхом тестування.

На другому студенти змагались у навичках наукової роботи.

Переможцями олімпіади з патофізіології стали студентки з МЦ.м-101 групи Баришок Аліна і Лазоренко Валерія.

На згадку про олімпіаду студенти отримали в подарунок монографію професора Вікторії Гарбузової.

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів у навчальній та науковій роботі. Бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай супроводжують творчі перемоги, ваша праця приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!