Захист індивідуальних творчих проектів з фізіології

Розвиток сучасної національної системи освіти є значним прогресом у навчанні та вихованні студентів у вищих навчальних закладах тому з 22 по 26 квітня 2024 року на кафедрі відбувся захист індивідуальних творчих проектів з фізіології у студентів 2 курсу навчально-наукового медичного інституту.

Серед форм індивідуальної роботи, що проводяться на нашій кафедрі, можна назвати: конференції, конкурси, участь у роботі лабораторії та участь у роботі студентського наукового гуртка, захист творчих проектів.

Для майбутніх лікарів така форма роботи стає школою світобачення, а індивідуальна робота сприяє закріпленню та розвитку вмінь, навичок, можливості працювати на перспективу, створюючи позитивні умови для розвитку здібностей кожного студента.

У результаті виконання проекту студенти вдосконалюють компетентності:

– самостійної роботи з науково-методичною літературою та науковою інформацією;

– систематизації та узагальнення знань, здобутих в результаті навчання;

– практичного володіння технологіями та стратегіями;

– розробки практичних рекомендацій.

Кожен студент мав змогу представити свою тему роботи та відповісти на запитання викладачів і своїх колег. У ході захисту проектів було продемонстровано належний рівень теоретичного мислення, уміння використовувати онлайн інструменти під час підготовки проектів.

Викладачі були приємно вражені цікавими мультимедійними презентаціями, де використовувалися сучасні методи, аудіо- та відеоматеріалів, продемонстрували належний рівень теоретичних знань. Проекти відрізнялись не лише елементами наукової новизни, а й практичним спрямуванням, чим викликали жваву дискусію та цікаві запитання, на які студенти давали аргументовані та змістовні відповіді, демонструючи високий рівень підготовки.

Дорогі наші студенти! Вітаємо Вас з успішним захистом робіт і бажаємо блискучих перспектив та планів на майбутнє. Нехай знання, отримані в університеті, стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин.