Професор Вікторія Гарбузова – призер конкурсу “Кращі науково-педагогічні працівники СумДУ”

Сумський державний університет продовжує підтримувати та визнавати високі досягнення своїх науково-педагогічних працівників. За результатами конкурсу “Кращі науково-педагогічні працівники СумДУ” за  2022-2023 навчальний рік, визначено та відзначено лауреатів (наказ ректора №1090-І від 13.12.23 р. та на підставі рішення робочої комісії від 26.12.2023 р.).

Дипломом ІІІ ступеня на рівні університету відзначено завідувачку кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології доктора біологічних наук, професора, Гарбузову Вікторію Юріївну. Головною метою Конкурсу є стимулювання науково-педагогічних працівників до безперервного саморозвитку для підвищення власних компетентностей та забезпечення постійного зростання кадрового потенціалу Університету.

Вітаємо професора Вікторію Гарбузову із отриманням відзнаки «Кращий науково-педагогічний працівник СумДУ»!

Бажаємо успіхів у досягненні нових цілей та висловлюємо подяку за її вагомий внесок у розвиток СумДУ!