Асистент кафедри Микола Кириченко став переможцем конкурсу “Кращий викладач очима студентів”

Від 20 листопада 2018 року щорічно Сумський державний університет проводить конкурс «Кращий викладач очима студентів», який проводиться за результатами семестрового анкетування студентів денної форми навчання щодо оцінювання якості організації освітньої діяльності при вивченні навчальних дисциплін.

За результатами анкетування здійснюється ранжування професорсько-викладацького складу університету за узагальнюючим показником якості організації освітньої діяльності за усіма дисциплінами, що викладалися протягом навчального року.

Урочисте нагородження переможців конкурсу за підсумками 2022-2023 навчального року відбувалося на зборах трудових колективів інститутів та факультетів.

Серед переможців асистент кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології ННМІ - Кириченко Микола Олександрович зі здобутим дипломом І ступеня.

Колектив кафедри бажає подальших перемог та підкорювати серця студентів!