Всесвітній тиждень знань про мозок 2024

11-15 березня 2024 року другий рік поспіль у бібліотеці НН МІ СумДУ відбулася серія науково-популярних заходів, присвячених ВСЕСВІТНЬОМУ ТИЖНЮ ЗНАНЬ ПРО МОЗОК. Заходи були проведені за ініціативи та підтримки професорки кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Вікторії ГАРБУЗОВОЇ.

Основна мета цієї ініціативи — поширення знань про досягнення і відкриття в галузі вивчення мозку, адже дослідження у цій сфері — це надія на лікування та профілактику від захворювань та розладів багатьох систем організму і забезпечення кращої якості життя людини у будь-якому віці.

Тиждень мозку розпочався із заходів для школярів Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27

Студентка 2-го курсу НН ІМ Єлізавета ПАСТУШКОВА розказала учням про особливості мозку людини і провела вікторину «ЛАБІРИНТАМИ МОЗКУ».

Співробітниками бібліотеки для майбутніх абітурієнтів був організований квест “ЦІКАВА МЕДИЦИНА”.

А на завершення наші гості відвідали анатомічний музей та поласували смаколиками.

Найактивніші учасники отримали призи.

Дякуємо нашим гостям за неймовірні емоції і чекаємо на нові зустрічі.