Студенти-науковці доповіли результати своєї діяльності у науковій лабораторії молекулярно-генетичних досліджень.

20 лютого відбулося засідання студентів-науковців з доповідями, щодо їхньої роботи у науковій лабораторії молекулярно-генетичних досліджень. Вони взяли участь у аналізі досліджень, спрямованих на розкриття та розуміння молекулярних процесів у генетичній матриці. Окрім того, проводили аналіз генетичних мутацій, що можуть бути пов’язані з певними захворюваннями, і встановлювали можливі зв’язки між генетичними факторами та патологіями.

Теми доповідей:

1. Акімова Анастасія (МЦ.м-104) “Матриксні металопротеїнази”

2.Дядюра Ірина (МЦ.м-104) “Рецептор вітаміну D ген VDR”

3. Дядченко Ольга (МЦ.м-101) “HOTAIR: онкогенна довга некодуюча РНК при різних видах раку”

4. Малюк Анастасія (МЦ.м-104) “Довга некодуюча РНК cdkn2b-as1 (ANRIL) як регулятор патологічних процесів”

5. Боршенко Валерія (МЦ.м-004) “Доброякісна дисплазія молочної залози”

Представлені результати можуть бути використані у подальшій науковій роботі.

Доповіді студентів є важливі для обміну знаннями та стимулювання подальших досліджень.