ЛЕКЦІЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ’Я ДЛЯ СТУДЕНТІВ

9 квітня до Всесвітнього дня здоров’я завідувачка кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології – Гарбузова Вікторія Юріївна провела для студентів лекцію “ЦІННОСТІ ПІКЛУВАННЯ ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я” на базі навчально-наукового медичного інституту.

На лекції Вікторією Юріївною було розкрито питання важливості самостійного ставлення до свого психічного стану та можливість зануритися у світ внутрішнього спокою. Окрім того, було запропоновано використання простих кроків на шляху до гармонії думок.

Захід викликав велике зацікавлення у школярів і відбувся у дружній, неформальній атмосфері.

Кафедра щиро вітає з Всесвітнім днем здоров’я, бажає процвітання, успіху, фізичного та психічного благополуччя!