Заключне засідання студентського наукового гуртка 2024

28 травня відбулося заключне засідання студентського наукового гуртка кафедри фізіології  і патофізіології з курсом медичної біології. Традиційно зустріч пройшла під егідою завідувачки кафедри професорки Вікторії ГАРБУЗОВОЇ і була присвячена обговоренню досягнутих результатів.

Студенти розповіли про свій досвід, який отримали під час роботи з науковими керівниками кафедри: доц. Обухова О.А., доц. Бєсєдіна А.А., доц. Деменко М.М., ас. Левченко З.М. та Олешко Т.М. Студенти з зацікавленістю пояснювали свій інтерес та важливість до обраних тем, також були внесені деякі пропозиції до проведення гурткових занять. Вікторія Юріївна закликала всіх гуртківців активно займатися науковою діяльністю.

Засідання пройшло у теплій та дружній атмосфері, були обговорені плани на наступний навчальний рік.

Дякуємо всім студентам-науковцям за активну участь у роботі кафедри. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!!!