Викладачі кафедри пройшли підвищення кваліфікації по технології COIL

Академічна мобільність є важливим напрямом роботи. Останнім часом в Сумському державному університеті впроваджуються нові її форми, зокрема віртуальна мобільність.

Нещодавно викладачі кафедри пройшли підвищення кваліфікації на новій програмі Центру розвитку кадрового потенціалу та Управління міжнародного співробітництва СумДУ: «Віртуальна академічна мобільність з використанням технології Collaborative Online International Learning (COIL): від ідеї до реалізації».

Коучі розповіли про зміст і структуру COIL, допомогли зрозуміти основні процедури розробки проєкту, навчили використовувати цифрові інструменти для реалізації курсу тощо. Наші викладачі також отримали цінні поради як знайти потенційних партнерів.

Спікери поділилися своїм досвідом роботи та зазначили, що COIL пов’язаний з позитивним психічним здоров’ям студентів. Окрім того, COIL є корисною та ефективною технікою навчання, яка допомагає людям розвинути проникливість, використовувати різні точки зору при прийнятті рішень.