Студентка 3 курсу Скібчик Юлія проходить навчання за програмою академічної мобільності в університеті Фоджо (Італія)

Юлія Скібчик, студентка 3 курсу група МЦ.м-104 навчається за програмою міжнародної академічної мобільності в Італії (місто Фоджа). Юлія – студентка, яка активно займається науковою роботою на кафедрі фізіології і патофізіології з курсом медичної біології під керівництвом професорки Вікторії ГАРБУЗОВОЇ, зараз поглиблює свої знання у закордонному університеті.

Навчальний процес академічної мобільності проходить італійською мовою, багато часу учасники проводять у міській лікарні. Під час лекцій студенти мають можливість бачити клінічні випадки і професійні проведення тих чи інших маніпуляцій, які демонструються у відео лектора та наживо. Також для студентів даного університету є доступним відвідування операцій з загальної хірургії поза навчальним часом. Лікарі залюбки покроково пояснюють патологічний процес, через який  відбулось захворювання і як його лікувати.

Окрім того, у Юлії за програмою академічної мобільності була можливість відвідати заняття у лабораторії кафедри патологічної анатомії та взяти участь у засвоєнні методики фарбування мазків і зрізів. Також вона отримала велику кількість корисних матеріалів на різних платформах для вивчення предметів, які були обрані нею.

В місті Фоджо дуже малий відсоток місцевих жителів володіє англійською мовою тому, Скібчик Юлія з іншими студентами програми Ерасмус відвідує мовні курси італійської мови, які проходять в школі для дорослих міста Фоджо.

У поза навчальний час ESN (Erasmus Student Network) office допомагає студентам адаптуватися до умов перебування у Італії: пропонуючи мандрівки до історичних памʼяток; святкування днів народжень учасників стажування; відвідування різноманітних соціальних заходів.

Тому, Юлія зазначає, що Ерасмус дає незабутні враження і життєві знання, які стовідсотково знадобляться їй у майбутньому для професійної діяльності, покращить рівень англійської мови, збільшить мапу її подорожей та надасть можливість розширити спілкування з іноземними студентами.

Чекаємо Юлю з новими знаннями, незабутніми враженнями і науковими успіхами!!!