Професор Вікторія Гарбузова – голова журі ІІІ етапу учнівської олімпіади з біології

31 січня 2024 року проф. В. Ю. Гарбузова була головою жюрі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології на базі комунального закладу Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Попри дію правового режиму воєнного стану та напруженої безпекової ситуації в країні, і Сумській області зокрема, конкурсні завдання виконували учні з 21 територіальної громади.

Олімпіадні завдання з біології для учнів 8-11 класів були спрямовані на виявлення: розуміння учнями біологічних явищ і процесів; рівня сформованості критичного мислення, аналітичних навиків, що сприяє формуванню ґрунтовних знань та підвищенню мотивації вивчення біології.

Вітаємо учнів, які вибороли призові місця, та вчителів, які їх підготували!