Доцент кафедри Антоніна БЄСЄДІНА стала учасником Proactive week Jean Monnet СумДУ

21-28 травня доцент кафедри Антоніна БЄСЄДІНА стала учасником активного тижня Жан Моне «Healthy Economy and Policy: EU values for Ukraine» (101047530 – HEPE4U – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH) for Jean Monnet Actions in the field of Higher Education Teaching and Research. Проєкт був дуже інформативний, включав такі заходи:
  1. «Особливості промоції здорового регіонального розвитку: досвід міста Суми», спікер Ольга Скрипник
  2. Круглий стіл «Здоровий розвиток особистості: цінності, маркетинг та промоція»
  3. «Бути лідером свого життя: як розпочати шлях», спікер Аліна Познанська
Учасники отримали дуже багато нової, цікавої та цінної інформації. Матеріал викладений у доступній, зрозумілій формі. Заходи були організовані на високому рівні. Дуже вдячні організаторам за таку можливість.