Банер

III Наукові читання ім. М.Н.Зайка

24 березня 2010 року в медичному інституті СумДУ відбулися традиційні щорічні наукові читання, присвячені видатному українському вченому, засновникові відомої далеко за межами нашої країни наукової школи патофізіологів члену-кореспонденту АМН СРСР Миколі Никифоровичу Зайку. Цього року участь у Читаннях взяв один з найвідоміших учнів М.Н.Зайка Олександр Григорович Резніков – член-кореспондент НАН і АМН України, завідувач відділу ендокринології репродукції та адаптації Інституту ендокринології і обміну речовин ім. В.П.Комісаренка АМН України.

Детальніше...

 

II Наукові читання ім. М.Н.Зайка

26 березня 2009 року в медичному інституті СумДУ відбулися II Наукові читання імені видатного українського вченого-патофізіолога Миколи Никифоровича Зайка.

На цих Читаннях було прочитано дві лекції: "Формула хвороби (закон Ома)" (проф. О.В.Атаман) і "Поліморфізм поодиноких нуклеотидів: значення в біології та медицині" (проф. В.Є.Досенко).

Детальніше...

 

I Наукові читання ім. М.Н.Зайка

22 березня 2008 р. виповнилося 100 років від дня народження визначного українського вченого-патофізіолога, члена-кореспондента АМН СРСР Миколи Никифоровича Зайка. Завідувач кафедри фізіології и патофізіології проф. О.В.Атаман виступив з ініціативою організувати і провести в Сумах наукові читання, присвячені цій знаменній даті. 3 квітня в медичному інституті СумДУ відбувся такий захід. У ньому взяли участь науковці, викладачі, лікарі, аспіранти і студенти.

Детальніше...

 

Студенти медичного факультету відвідали Уманський дендропарк

Поїздка була організована викладачами Обуховой О.А. і Івахнюк Т.В., які є кураторами студентських груп.

Уманський дендропарк – один з найкращих парків Європи. «Софіївка» вразила уяву студентів чудовими пейзажами, численними водоспадами, фонтанами, кам'яними гротами, античними скульптурами.

Детальніше...