Банер

Поглиблюється співпраця з донецькими патофізіологами

25 жовтня 2012 року завідувач кафедри фізіології і патофізіології проф. О.В.Атаман і доцент кафедри В.Ю.Гарбузова відвідали Донецький національний медичний університет ім. М.Горького.

Детальніше...

 

Презентація підручника професора О.В.Атамана в бібліотеці медичного інституту

У бібліотеці медичного інституту СумДУ відкрилась книжкова виставка-презентація підручника завідувача кафедри фізіології і патофізіології, професора Олександра Васильовича Атамана «Патофізіологія. Том 1. Загальна патологія».

Детальніше...

 

Науковці кафедри вибороли право на виконання проекту з держбюджетним фінансуванням

Експерти секції "Біологія, біотехнології, харчування" наукової ради Міністерства освіти і науки України позитивно оцінили наукову тему кафедри фізіології і патофізіології СумДУ, що буде виконуватися на базі наукової лабораторії молекулярно-генетичних досліджень.

Детальніше...

 

VI Національний конгрес патофізіологів України (Місхор, 2012)

З 3 по 5 жовтня 2012 р. в Криму на базі санаторію «Місхор»  відбувся VI Національний конгрес патофізіологів України з міжнародною участю «Від експериментальних досліджень до клінічної патофізіології». Наукова тематика форуму патофізіологів була присвячена різним аспектам сучасної науки: від молекулярних і молекулярно-генетичних механізмів розвитку патологічних процесів і хвороб до проблем клінічної патофізіології.

Детальніше...

 

Вийшов друком підручник з патофізіології проф. О.В.Атамана

У видавництві "Нова книга" (Вінниця) вийшов друком перший том підручника з патофізіології для студентів вищих медичних навчальних закладів: Атаман О. В. Патофізіологія: в 2 т. Т. 1. Загальна патологія. – Вінниця: Нова книга, 2012.

Детальніше...