Банер

VI Національний конгрес патофізіологів України (Місхор, 2012)

З 3 по 5 жовтня 2012 р. в Криму на базі санаторію «Місхор»  відбувся VI Національний конгрес патофізіологів України з міжнародною участю «Від експериментальних досліджень до клінічної патофізіології». Наукова тематика форуму патофізіологів була присвячена різним аспектам сучасної науки: від молекулярних і молекулярно-генетичних механізмів розвитку патологічних процесів і хвороб до проблем клінічної патофізіології.

Детальніше...

 

Вийшов друком підручник з патофізіології проф. О.В.Атамана

У видавництві "Нова книга" (Вінниця) вийшов друком перший том підручника з патофізіології для студентів вищих медичних навчальних закладів: Атаман О. В. Патофізіологія: в 2 т. Т. 1. Загальна патологія. – Вінниця: Нова книга, 2012.

Детальніше...

 

Перша самостійна публікація у рейтинговому виданні за кордоном

У науковому часописі Journal of Cell and Molecular Biology (2012; Volume 10, Issue 1, P. 19-26) опубліковано статтю співробітників медичного інституту СумДУ, яка є першою самостійною (без співавторства з науковцями інших установ і навчальних закладів) публікацією за результатами, одержаними в науковій лабораторії молекулярно-генетичних досліджень СумДУ.

Детальніше...

 

XI Читання імені В.В.Підвисоцького

24–25 травня 2012 р. в Одеському національному медичному університеті пройшли XI Читання імені видатного вченого, основоположника української патофізіологічної школи Володимира Валеріановича Підвисоцького. У цьогорічних Читанях ім. В.В.Підвисоцького взяв участь завідувач кафедри фізіології і патофізіології СумДУ, професор О.В.Атаман.

Детальніше...

 

Перші здобутки молекулярних генетиків СумДУ

14 квітня виповнилася перша річниця з дня народження наукової лабораторії молекулярно-генетичних досліджень (науковий керівник – проф. О.В.Атаман, завідувач – доц. В.Ю.Гарбузова). За рік існування вчені лабораторії отримали результати щодо зв’язку цілої низки спадкових чинників з розвитком гострого коронарного синдрому та ішемічного інсульту. Про актуальність і високий методичний рівень робіт лабораторії свідчить факт оприлюднення результатів досліджень у наукових виданнях, що обліковуються науковометричною базою Scopus.

Детальніше...