Банер
Банер

Лекція Вікторії Гарбузової для молодих учених

26 лютого 2011 р. відбулося вже традиційне зібрання молодих науковців, які виявляють інтерес до тематики наукової лабораторії молекулярно-генетичних досліджень – вивчення поліморфізму генів та його зв'язку з розвитком хвороб. Доцент кафедри фізіології і патофізіології, завідувачка лабораторіїВікторія Юріївна Гарбузова прочитала лекцію, присвячену методичним аспектам вивчення поліморфізму MGP-гена.

Детальніше...

 

Інформаційний пошук як основа наукової діяльності

25 грудня 2010 року відбулася зустріч професора О.В.Атамана зі студентами та молодими науковцями. Зустріч було присвячено питанням пошуку необхідної наукової інформації та плануванню наукових досліджень.

Детальніше...

 

Про бюджетне фінансування наукових досліджень

Прийшла гарна новина! Наш запит на виконання держбюджетної наукової теми "Визначення ролі поліморфізму поодиноких нуклеотидів (SNP) гена MGP у розвитку склеротичних уражень кровоносних судин" отримав високу оцінку експертів Міністерства освіти і науки України!

Детальніше...

 

III Наукові читання ім. М.Н.Зайка

24 березня 2010 року в медичному інституті СумДУ відбулися традиційні щорічні наукові читання, присвячені видатному українському вченому, засновникові відомої далеко за межами нашої країни наукової школи патофізіологів члену-кореспонденту АМН СРСР Миколі Никифоровичу Зайку. Цього року участь у Читаннях взяв один з найвідоміших учнів М.Н.Зайка Олександр Григорович Резніков – член-кореспондент НАН і АМН України, завідувач відділу ендокринології репродукції та адаптації Інституту ендокринології і обміну речовин ім. В.П.Комісаренка АМН України.

Детальніше...

 

II Наукові читання ім. М.Н.Зайка

26 березня 2009 року в медичному інституті СумДУ відбулися II Наукові читання імені видатного українського вченого-патофізіолога Миколи Никифоровича Зайка.

На цих Читаннях було прочитано дві лекції: "Формула хвороби (закон Ома)" (проф. О.В.Атаман) і "Поліморфізм поодиноких нуклеотидів: значення в біології та медицині" (проф. В.Є.Досенко).

Детальніше...