Банер

Апробація докторської і кандидатської дисертацій

30 січня 2013 року відбулося міжкафедральне засідання, на порядку денного якого стояла апробація двох дисертацій співробітників кафедри.

Детальніше...

 

28 жовтня 2012 р. відбувся День відкритих дверей

Два рази на рік (восени і навесні) на кафедрі фізіології і патофізіології проходить День відкритих дверей. Його із задоволенням відвідують абітурієнти та їхні батьки, які можуть ознайомитися з дисциплінами, що викладаються на кафедрі.

Детальніше...

 

Поглиблюється співпраця з донецькими патофізіологами

25 жовтня 2012 року завідувач кафедри фізіології і патофізіології проф. О.В.Атаман і доцент кафедри В.Ю.Гарбузова відвідали Донецький національний медичний університет ім. М.Горького.

Детальніше...

 

Презентація підручника професора О.В.Атамана в бібліотеці медичного інституту

У бібліотеці медичного інституту СумДУ відкрилась книжкова виставка-презентація підручника завідувача кафедри фізіології і патофізіології, професора Олександра Васильовича Атамана «Патофізіологія. Том 1. Загальна патологія».

Детальніше...

 

Науковці кафедри вибороли право на виконання проекту з держбюджетним фінансуванням

Експерти секції "Біологія, біотехнології, харчування" наукової ради Міністерства освіти і науки України позитивно оцінили наукову тему кафедри фізіології і патофізіології СумДУ, що буде виконуватися на базі наукової лабораторії молекулярно-генетичних досліджень.

Детальніше...