Банер

У медичному інституті СумДУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Актуальні питання теоретичної та практичної медицини»

10–12 квітня 2013 року в медичному інституті СумДУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Актуальні питання теоретичної та практичної медицини». На секцію теоретичної медицини було надіслано 36 тез доповідей, 10 з яких – з інших медичних навчальних закладів України.

Детальніше...

 

Кафедрі фізіології і патофізіології 20 років!

Детальніше...

 

VI Наукові читання ім. М.Н.Зайка

2 квітня 2013 року в медичному інституті СумДУ пройшли наукові читання, присвячені видатному українському патофізіологові Миколі Никифоровичу Зайку. Такий захід, який проводиться вже вшосте, традиційно проходить ранньої весни, коли народився вчитель і наставник цілої плеяди патофізіологів України. Цього року до Сум завітав відомий у нас і за межами нашої країни вчений, завідувач кафедри патологічної фізіології Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України, професор, доктор медичних наук Микола Олексійович Клименко.

Детальніше...

 

Євген Дубовик втретє став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

21 березня 2013 року на базі Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Клінічна медицина». Переможцем конкурсу став студент 6 курсу Євген ДУБОВИК з роботою “Зв'язок поліморфізмів гена матриксного Gla-протеїну з ішемічним атеротромботичним інсультом та деякими факторами його ризику".

Детальніше...

 

Перемога Віталія Будка на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

12–15 березня 2013 року на базі Запорізького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Біологічні науки». Переможцем конкурсу став студент 4 курсу Віталій БУДКО з роботою “Асоціація BsmI-поліморфізму гена рецептора вітаміну D з факторами ризику ішемічного атеротромботичного інсульту".

Детальніше...