Банер

Євген Дубовик втретє став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

21 березня 2013 року на базі Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Клінічна медицина». Переможцем конкурсу став студент 6 курсу Євген ДУБОВИК з роботою “Зв'язок поліморфізмів гена матриксного Gla-протеїну з ішемічним атеротромботичним інсультом та деякими факторами його ризику".

Детальніше...

 

Перемога Віталія Будка на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

12–15 березня 2013 року на базі Запорізького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Біологічні науки». Переможцем конкурсу став студент 4 курсу Віталій БУДКО з роботою “Асоціація BsmI-поліморфізму гена рецептора вітаміну D з факторами ризику ішемічного атеротромботичного інсульту".

Детальніше...

 

Апробація докторської і кандидатської дисертацій

30 січня 2013 року відбулося міжкафедральне засідання, на порядку денного якого стояла апробація двох дисертацій співробітників кафедри.

Детальніше...

 

28 жовтня 2012 р. відбувся День відкритих дверей

Два рази на рік (восени і навесні) на кафедрі фізіології і патофізіології проходить День відкритих дверей. Його із задоволенням відвідують абітурієнти та їхні батьки, які можуть ознайомитися з дисциплінами, що викладаються на кафедрі.

Детальніше...

 

Поглиблюється співпраця з донецькими патофізіологами

25 жовтня 2012 року завідувач кафедри фізіології і патофізіології проф. О.В.Атаман і доцент кафедри В.Ю.Гарбузова відвідали Донецький національний медичний університет ім. М.Горького.

Детальніше...