Банер

Результати досліджень наших учених цікаві для світової наукової спільноти

Серед шести найбільш "скачуваних" наукових статей (Most Downloaded Articles) часопису "International Journal of Physiology and Pathophysiology" (видавництво "Begell House", США) – робота співробітників кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології СумДУ В.Ю.Гарбузової та О.В.Атамана.

Детальніше...

 

Міжкафедральний науковий семінар

21 червня 2013 р. відбувся міжкафедральний науковий семінар на тему «Сучасні погляди на патогенез і молекулярно-генетичні механізми найпоширеніших хвороб». На семінарі було заслухано 9 доповідей від аспірантів і майбутніх вступників до аспірантури кафедр фізіології і патофізіології з курсом медичної біології (зав. – проф. О.В.Атаман) і внутрішньої медицини післядипломної освіти (зав. – проф. Л.Н.Приступа).

Детальніше...

 

Найкращі побажання випускникам – молодим науковцям кафедри!

18 червня 2013 року відбувся урочистий випуск медичного інституту СумДУ. Серед цьогорічних випускників – активні члени наукового студентського гуртка, співробітники наукової лабораторії молекулярно-генетичних досліджень Євген Дубовик і Анастасія Бороденко.

Детальніше...

 

На канікули – з гарним настроєм!

14 червня 2013 року відбулося підсумкове засідання студентського наукового товариства лабораторії молекулярно-генетичних досліджень.

Детальніше...

 

Успішний захист докторської дисертації

30 травня 2013 року доцент кафедри фізіології і патофізіології Вікторія Юріївна Гарбузова успішно захистила докторську дисертацію.

Детальніше...