Банер

Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка

28 жовтня 2013 року відбулося друге в цьому навчальному році засідання студентського наукового гуртка кафедри. Студенти і викладачі із захопленням проглянули відеолекцію на тему: «Біотехнології – чого від них чекати?» і взяли участь у дискусії.

Детальніше...

 

Ювілей у наших колег з Національного фармацевтичного університету

17–18 жовтня 2013 року в м. Харкові пройшла науково-практична конференція «Сучасні проблеми біологічної хімії», присвячена 75-річчю кафедри біохімії, 30-річчю кафедри патологічної фізіології Національного фармацевтичного університету і 110-річчю видатного українського вченого академіка А.М.Утевського. У торжествах і роботі конференції взяв участь завідувач кафедри фізіології і патофізіології проф. О.В.Атаман.

Детальніше...

 

На кафедрі відбувся День відкритих дверей

Абітурієнти і їх батьки відвідали кафедру фізіології і патофізіології з курсом медичної біології, де їм розказали про історію кафедри, досягнення викладачів і студентів, продемонстрували експеримент.

Детальніше...

 

Відбулося організаційне засідання студентського наукового гуртка

Викладачі кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології виступили з пропозиціями про різні форми співпраці зі студентами, доповіли про напрямки та перспективи досліджень у галузях медичної біології, молекулярної генетики, фізіології, патофізіології та біотехнології.

Детальніше...

 

Налагодження співпраці з луганськими вченими

5 вересня 2013 року завідувач кафедри проф. О.В.Атаман побував у Луганському національному університеті ім. Тараса Шевченка і ознайомився з науковою діяльністю цього навчального закладу в галузі біологічних наук та наук про людину.

Детальніше...